• Sapanca

    30°C

    Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı

Başkan Yılmazer Açılışta


Vehbi Bey Caddesi üzerinde faaliyete giren Erdem Kasap’ın açılış kurdelesini Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, “Hayırlı ve bereketli olsun” dilekleri eşliğinde kesti.

 

Mehmet Çeken ve Erdem Çeken kardeşlerin ortak olarak kurdukları işletme bundan böyle Sapanca ilçe halkına hizmet verecek. Mehmet Çeken ve Erdem Çeken kardeşlerin sahibi olduğu Erdem Kasap’ın açılış duasını Sapanca İlçe Müftüsü Faruk Çelik yaptırdı. Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, ilçeye yeni bir iş yeri daha kazandırarak istihdam da sağlayan Mehmet Çeken ve Erdem Çeken kardeşleri tebrik etti. Sapanca’daki ticari canlılığa hareket getirecek yeni kasabın bölge halkına hayırlı olmasını işletme sahiplerine bol ve bereketli kazanç dileklerinde bulunan Başkan Yılmazer, kurdeleyi keserek işyeri açılışına katılan misafirler sohbet etti.

 

Açılışa Sapanca İlçe Müftüsü Faruk Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Nazmi Bostancı ve yönetimi, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Bu haber 290 kez görüntülendi