• Sapanca

    21°C

    Sağanak Yağışlı

Çocuk Derneği’nden, Başkan Yılmazer’e Teşekkür


Sapanca Çocuk Derneği Başkanı ve üyeleri Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i ziyaret etti.

Sapanca Çocuk Derneği Başkanı Nazire Öztunalı ve Yöneyim Kurulu Üyeleri; Aydan Pastacı Akal, Filiz Balkaya, Zeynep Öz, Senem Kılıç, Tuğba Koruay, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i makamında ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette, Çocuk Derneği Başkanı Nazire Öztunalı, Başkan Yılmazer’e dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Konu Sapanca olunca tüm STK’lar tek yürek olmalı

Gerçekleşen ziyaretten memnun olduğunu dile getiren Başkan Yılmazer, “İlçemizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarına imkânlarımız doğrultusunda her zaman destek vermeye çalışıyoruz. Sivil Toplum Kuruluşlarımızın hepsinin aktif olarak çalışmaları istiyoruz. İlçemizde sayısı oldukça fazla olan gönüllü olarak çalışan bu kurumların, ilçenin kazanımları için konu Sapanca olunca tek yürek olarak katkı sağlamaları temennisi içindeyim. Sapanca’nın gelişimine bir nebzede olsa katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Çalışmalarında aktif olan siz Sapanca Çocuk Derneği başkanı ve tüm üyelerinin çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Amacımız Sapancalı Çocuklarımızın Ufkunu Açmak

Dernek Başkanı ve üyeleri Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’e desteklerinden dolayı teşekkür etti. Dernek Başkanı Öztunalı “Sapanca’mız için hayata geçirmiş olduğunuz projeleriniz ve derneklere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Biz Sapanca Çocuk Derneği olarak amacımız Sapancalı çocuklarımızın ufkunu açmak. Yaptığımız projeler ile Sapanca’nın adını ve çocuklarımızı ulusal ve uluslararası boyuta taşıma amacıyla gönül vererek çalışıyoruz” dedi.
 


Bu haber 350 kez görüntülendi