• Sapanca

    21°C

    Sağanak Yağışlı

Kent Konseyinden Değerlendirme Sunumu


Sapanca Kent Konseyi’nin bu güne kadar yapmış olduğu çalışmaları geçtiğimiz aylık meclis toplantısında konsey adına Sapanca Belediye Meclisi’ne sundu.

Kent Konseyi Başkanı Hürel, “Madde bağımlılığı, hayvan severler ile rehabilitasyon ve barınak, Emitt Fuarı, yakın tarih müzesi, otoyol ses perdesi ve hava kirliliği gibi konularda uzun zaman içerisinde, gerek akademik gerekse konunun içinde olan dostlarımız ile her biri için ayrı komisyon oluşturup çalışılmıştır. Kent Konseyleri ilçelerde bilgi, proje ve etüt merkezi ” dedi ve konuşmasında Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’in Kent konseyine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Sapanca Kent Konseyine tüm siyasi parti temsilcilerinin de desteklerini esirgemediğine vurgu yaptı.

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer yaptığı konuşmasında Kent Konseylerinin ilçelere kazanımlarının büyük olduğuna değindi ve “Sapanca Kent Konseyimizin bu güne kadar yapmış olduğu çalışma ve hayata geçirdikleri projeler için komisyon üyelerini ve Kent Konseyi Başkanı Hürel’i tebrik ediyorum” dedi.
 


Bu haber 297 kez görüntülendi