• Sapanca

    27°C

    Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’in Bayram Mesajı


Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında bayramların, birlik ve beraberliğe vesile olan özel ve önemli günlerden biri olduğunu söyleyen Başkan Yılmazer,

“Bayram; dargınları barıştıran, gönülleri gönüllerle kavuşturan, sevgiyi, saygıyı, kardeşliği, birlik ve beraberliği sağlayan günlerdir. Kurban Bayramı paylaşmanın, dayanışmanın, sevginin ve kardeşliğin en güzel örneğini ortaya koymaktadır. Bayramlar, kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu milletçe yaşama, duygu birliğimizi en üst düzeyde tazeleme günleridir. İnanıyorum ki bu birlik, beraberlik ruhunu, daha da güçlendirerek geleceğe taşıyacağız. Bizler aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve kaynaşmayı sürdürdüğümüz sürece toplumumuz bozulmadan dimdik ayakta kalacaktır.

Bu vesileyle Sapancalı hemşerilerimin ve tüm İslam Âlemi’nin Kurban Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyor, vatanımız ve milletimizin bekası, birlik ve beraberliğimiz için şahadet şerbetini içen kahraman şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum" dedi.


Bu haber 281 kez görüntülendi