• Sapanca

    30°C

    Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı

Tamer Yiğit’den Başkan Yılmazer’e Ziyaret


Sinema sanatçısı ve AK Parti kurucu üyelerinden olan Tamer Yiğit Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i makamında ziyaret etti.

Sapanca’ya birçok kez geldiğini ve hayran olduğunu belirten Yiğit, “Yeşiliyle mavisiyle Sapanca çok güzel bir yer. Fırsat buldukça soluğu burada alıyorum” dedi.

Sapanca’nın doğal güzellikleri ile birçok filme ev sahipliği yaptığını da hatırlatan Yiğit, “Bundan sonrada bu tür çalışmaların arttırılması gerekiyor. Şunun bilinmesi istiyorum. Kendimi Sapanca’nın fahri turizm elçisi gibi hissediyor katıldığım he programda Sapanca’nın güzelliklerini ve imkânlarını anlatıyorum. Burada belediyemizin destekleri ile bir film platosu oluşturulabilir. Buda ilçe ekonomisi ve tanıtımı için yeni bir olanak sağlar. Belediye başkanımızın çalışmalarını yakından inceleme fırsatı buldum. Kendisini takdir ediyor sıcak ve samimi sohbetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. ”dedi.

Ziyaret için Yiğit’e teşekkür Eden Başkan Yılmazer ise, Sapanca Belediyesi olarak ilçe tanıtımına büyük önem verdiklerini ve bu yöne yapılacak her türlü çalışmaya destek vereceklerini ifade etti.


Bu haber 406 kez görüntülendi