3.OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI START ALIYOR
Sapanca Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda başlatılan Olgunlar Futbol Turnuvası, bu yıl 3.kez yapılmak üzere start aldı. Sapanca Belediyesi Meclis Salonu’nda Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, Sakarya Futbol İl Temsilcisi Ali Aslan, turnuva Organizasyon Komitesi ve takım temsilcilerinin katılımıyla grupların ve maç programının belirlenmesi amacıyla kura çekimi yapıldı.
Genç Olgunlar’ da 34 takımın, Olgunlar’ da 12 takımın mücadele edeceği Sapanca Belediyesi 3.Olgunlar Futbol Turnuvası’nda ilk maç 25 Temmuz 2016, saat:19.00’da başlayacak. Günde 5 maç üzerinden oynanmaya başlanacak olan müsabakalarda takımlar sahada 8’er kişiyle mücadele edecekler.
Olgunlar Futbol Turnuvası’nın Sapanca’da futbolun nostaljik duygularla canlanmasını da sağlayan bir işleve sahip olduğunu belirten Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, artık gelenekselleşmiş bir olgunlar turnuvasının yenisini başlatacak olmalarından dolayı hayırlı olsun temennisinde bulunarak, katılan tüm takımlara başarılar diledi ve turnuvanın centilmenlik duygularıyla oynanacak maçlara sahne olacağına inandığını ifade etti.
Sapanca Belediyesi 3.Olgunlar Futbol Turnuvası’nda gruplar, kura çekiminin ardından şöyle belirlendi.
GENÇ OLGUNLAR | |||||||
A | B | C | D | ||||
1 | BABADAYI SPOR | 1 | TEMAŞ İNŞAAT | 1 | EFSANE BOİSA | 1 | KARAGÖL SPOR |
2 | EKOLOJİ BOTANİK | 2 | ARMA FİLTRE A.Ş | 2 | YÜZEVLER SPOR | 2 | CELTİC FC |
3 | KNG SİGORTA | 3 | DİDİ OTEL | 3 | FSM 1453 | 3 | ŞÜKRİYE GENÇLİK |
4 | GÜLDİBİ EXBAL | 4 | GÖKSU SPOR | 4 | ONDULİNE AVRASYA | 4 | EMMİMOĞLU |
E | F | G | H | ||||
1 | EFSANE KESTANELİK | 1 | 1453 DİRİLİŞ SPOR | 1 | YENİ MAHALLE SPOR KULUBÜ | 1 | GAZİPAŞA SPOR |
2 | KURTKÖY SPOR | 2 | GÖL MAHALLESİ GENÇLİK | 2 | GOLD TEAM | 2 | AVİLLA |
3 | LOS BROTHERS | 3 | 1991 GÜLDİBİ | 3 | TAYLAN LOJİSTİK GÜLDİBİ | 3 | SAPANCA GÖL SPOR |
4 | SEDAŞ ENERJİ | 4 | SAPANCA ENERJİ SPOR | 4 | SAPANCA BELEDİYESİ | 4 | 1990 ARSLAN SPOR |
5 | F.C FORZA | 5 | DAMLA HAZAL HALI YİKAMA | ||||
OLGUNLAR | |||||||
A | B | ||||||
1 | ÇAYİÇİ SPOR | 1 | SAKARYA İZ REKLAM | ||||
2 | BİTTİ DEMEDEN | 2 | OLGUN AKADEMİ | ||||
3 | GÜLDİBİ SPOR | 3 | AZİZLER VETERİNERLİK | ||||
4 | RÜYAM | 4 | VAHDET ELEKTRİK | ||||
5 | SAPANCA ÖĞRETMENLER | 5 | KIRKPINAR İNŞAAT | ||||
6 | KÖFTECİ ERDAL | 6 | EFSANE GÜLDİBİ | ||||
SAAT | 25 TEMMUZ PAZARTESİ | KATEGORİ |
19:00 | SAPANCA GÖL SPOR - AVİLLA | GENÇLER |
20:00 | KÖFTECİ ERDAL - ÇAYİÇİ SPOR | OLGUNLAR |
21:00 | GÜLDİBİ SPOR - RÜYAM | OLGUNLAR |
22:00 | SAPANCA ÖĞRETMENLER - BİTTİ DEMEDEN | OLGUNLAR |
23:00 | GAZİPAŞA SPOR - 1990 ARSLAN SPOR | GENÇLER |
SAAT | 26 TEMMUZ SALI | KATEGORİ |
19:00 | AZİZLER VETERİNERLİK - VAHDET ELEKTRİK | OLGUNLAR |
20:00 | TAYLAN LOJİSTİK GÜLDİBİ - GOLD TEAM | GENÇLER |
21:00 | YENİ MAHALLE SPOR KULUBÜ - SAPANCA BELEDİYESİ | GENÇLER |
22:00 | KIRKPINAR İNŞAAT - OLGUN AKADEMİ | OLGUNLAR |
23:00 | GÖL MAHALLESİ GENÇLİK - 1991 GÜLDİBİ | GENÇLER |
SAAT | 27 TEMMUZ ÇARŞAMBA | KATEGORİ |
19:00 | EFSANE KESTANELİK - SEDAŞ ENERJİ | GENÇLER |
20:00 | 1453 DİRİLİŞ SPOR - SAPANCA ENERJİ SPOR | GENÇLER |
21:00 | EFSANE GÜLDİBİ - SAKARYA İZ REKLAM | OLGUNLAR |
22:00 | KURTKÖY SPOR - LOS BROTHERS | GENÇLER |
23:00 | CELTİC FC - ŞÜKRİYE GENÇLİK | GENÇLER |
SAAT | 28 TEMMUZ PERŞEMBE | KATEGORİ |
19:00 | KARAGÖL SPOR - EMMİMOĞLU | GENÇLER |
20:00 | EFSANE BOİSA - ONDULİNE AVRASYA | GENÇLER |
21:00 | YÜZEVLER SPOR - FSM 1453 | GENÇLER |
22:00 | TEMAŞ İNŞAAT - GÖKSU SPOR | GENÇLER |
23:00 | ARMA FİLTRE A.Ş - DİDİ OTEL | GENÇLER |
SAAT | 29 TEMMUZ CUMA | KATEGORİ |
19:00 | SAKARYA İZ REKLAM - KIRKPINAR İNŞAAT | OLGUNLAR |
20:00 | VAHDET ELEKTRİK - EFSANE GÜLDİBİ | OLGUNLAR |
21:00 | OLGUN AKADEMİ - AZİZLER VETERİNERLİK | OLGUNLAR |
22:00 | BABADAYI SPOR - GÜLDİBİ EXBAL | GENÇLER |
23:00 | EKOLOJİ BOTANİK - KNG SİGORTA | GENÇLER |
SAAT | 30 TEMMUZ CUMARTESİ | KATEGORİ |
19:00 | RÜYAM - KÖFTECİ ERDAL | OLGUNLAR |
20:00 | BİTTİ DEMEDEN - GÜLDİBİ SPOR | OLGUNLAR |
21:00 | AVİLLA - GAZİPAŞA SPOR | GENÇLER |
22:00 | ÇAYİÇİ SPOR - SAPANCA ÖĞRETMENLER | OLGUNLAR |
23:00 | DAMLA HAZAL HALI YİKAMA - SAPANCA GÖL SPOR | GENÇLER |
SAAT | 31 TEMMUZ PAZAR | KATEGORİ |
19:00 | SAPANCA ENERJİ SPOR - GÖL MAHALLESİ GENÇLİK | GENÇLER |
20:00 | SEDAŞ ENERJİ - KURTKÖY SPOR | GENÇLER |
21:00 | F.C FORZA - TAYLAN LOJİSTİK GÜLDİBİ | GENÇLER |
22:00 | 1991 GÜLDİBİ - 1453 DİRİLİŞ SPOR | GENÇLER |
23:00 | GOLD TEAM - YENİ MAHALLE SPOR KULUBÜ | GENÇLER |