• Sapanca

    15°C

    Az Bulutlu

Başkan Yılmazer, Esnaflarla Bir Arada


Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Çarşı İşi Caddesi esnaflarının iş yerlerini tek tek ziyaret ederek, şikâyetlerini ve isteklerini dinleyerek sohbet etti.

Başkan Yılmazer, geçtiğimiz gün Çarşı İçi Caddesi esnaflarını erken saatte ziyaret etti.  Başkan Yılmazer, “İlçe genelindeki merkez ve mahallelerimizdeki esnaf arkadaşlarımıza ziyaretlerimiz devam edecek. Sapanca esnafının kente katkısı ve güler yüzü dolayısıyla teşekkür ederim” diye konuştu.

Kentlilik bilinci için esnaflarımıza, büyük görev düşüyor

Başkan Yılmazer, halkın modern alanlarda alış veriş yapma imkânı sağlamak için belediye olarak çarşı içi düzenleme çalışmaları yapıldığını sözlerine ekledi. Başkan Yılmazer, “Çarşı İçi Yenileme projesinde halkımız ve esnafımızın memnuniyeti göz önüne alınarak projelendirildi. Anketler sonucuna göre düzenlemelerin öncelikleri belirlendi. Sizlerden gelen olumlu dönüşlerde gösteriyor ki birlikte doğru karar vermişiz. Bir kentin kentlilik bilinci için siz esnaflarımızın görevi büyük. Bu sebeple her fırsatta sizlerle yaptığımız istişareler sonucuna göre çalışmalarımıza yön veriyoruz” dedi ve Başkan Yılmazer, Sapanca’nın geleceği için çalıştıklarına vurguda bulundu.


Bu haber 271 kez görüntülendi